Aktualności

Sparta podbita, Dęby zwycięskie.

• autor: pietruch7, 2016-10-30 21:34

Pewna wygrana nad Spartą

Zawodnicy naszego zespołu wcześnie rano wstawili się na zbiórkę i wyruszyli na mecz do Bród.

Zespół gospodarzy nie zachwyca w tych rozgrywkach zajmując ostatnią pozycję z zerowym dorobkiem punktów, więc jedziemy ta jako pewniak do zwycięstwa.

Mecz od samego początku układa się po myśli bolewiczan, po czasie na przyzwyczajenie się do boiska Dęby zaczęli konstruować swoje ataki. Było parę dogodnych sytuacji lecz czegoś brakowało. Pierwsza Bramka padła bezpośrednio z rzutu rożnego po centrostrzale Mikołaja Patrzały. W dalszej części gry padły jeszcze dwie bramki. Drugą bramkę dla Nas strzela Kuba Chwalisz po łądnej akcji Dębów, Kolejną bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego pięknym szczupakiem popisał się Karol Jędrzejczak nie dając najmniejszych szans bramkarzowi. Do przerwy wygrywamy 3:0

Początek drugiej połowy to nasza dominacja na boisku i kontrola gry, częste próby konstruowania ataków kończyły się w polu karnym rywala. Lecz długo nie musieliśmy czekać na kolejne bramki Strzelcami kolejnych bramek byli Tomek Piosik oraz Mikołaj Patrzała. Do Naszego zespołu wdarło się rozluźnienie i pewność siebie co poskutkowało niespodziewaną stratą dwóch bramek. Po niepewnej grze w końcówce meczu udaje się nam strzelić szóstą bramkę a jej wykonawcą Robert Lisek.

Wywozimy z Bród cenne 3 punkty i utrzymujemy się na pozycji vice-lidera ze stratą jednego punkta do Orła Łowyń.

Strzelcy: 2xMikołaj Patrzała, Jakub Chwalisz, Karol Jędrzejczak, Tomasz Piosik, Robert Lisek.

Skład: Tomek Wojtkowiak(BR), Markus Kurcewicz, Karol Jędrzejczak(C), Radek Dziamski(Szymon Hulalka), Marek Woźny-Jakub Chwalisz(Robert Lisek), Tomek Piosik(Mikołaj Świergiel), Mikołaj Patrzała, Artur Grabka(Bartosz Matys)-Adam Kapałka, Piotr Kaczmarek

Następny mecz i ostatni w tej rundzie zagramy na własnym terenie podejmując Płomień II Przyprostynia dnia 6 listopada o godzinie 14:00